Urządzenie do sterowania komputerem, tetraplegia

Dodane: Wtorek, 18 Wrzesień, 2018  09:04

Opis oferty:

Wszelkie infromacje o urządzeniu znajdują się na stronie producenta www.exelonmouse.pl

Kontakt:
603449728 603 - pokaż numer telefonu -
@

Opis:
Exelon Mouse jest urządzeniem umożliwiającym obsługę komputera osobom posiadającym ograniczenia ruchowe lub fizyczne które sprawiają, że praca ze standardową myszką komputerową jest niemożliwa. Urządzenie dedykowane jest między innymi do grupy użytkowników cierpiących na postępujący zanik mięśni, porażenia kończyn, urazy kręgosłupa, paraliż oraz osób po zabiegach amputacji.

Sterowane za pomocą ust urządzenie stanowi w pełni funkcjonalną alternatywę standardowej myszy komputerowej. Ruch kursora na monitorze odzwierciedla ruchy wykonywane przez użytkownika za pomocą ustnika o niezwykle wysokim poziomie czułości. Czynność klikania została zastąpiona czynnościami zassania lub wdmuchnięcia powietrza w ustnik. Rozbudowana funkcjonalność Exelon Mouse umożliwia sprawne przenoszenie i przeciąganie obiektów oraz automatyczne wykonywanie dwukrotnego kliknięcia. Zaletą urządzenia jest możliwość wyboru jednego z wielu trybów ruchu kursora i dopasowanie parametrów ruchu do indywidualnych potrzeb użytkownika. Urządzenie umożliwia również podłączenie zewnętrznych przycisków jak i lewo i prawostronny montaż statywu.

Praca z myszką Exelon Mouse nie wymaga instalacji żądnych sterowników ani jakiejkolwiek aplikacji. Po podłączeniu przewodu USB do komputera pracującego w dowolnym systemie operacyjnym (Windows, Linux, Mac OS) urządzenie natychmiast jest gotowe do pracy. Produkt nie wymaga zewnętrznego źródła zasilania. W każdym zestawie znajduje się komplet ustników pozwalających zachować higienę i umożliwiających korzystanie z jednego urządzenia przez wielu użytkowników.

Możliwość wyboru odpowiedniego trybu ruchu kursora pozwala na wykorzystanie Exelon Mouse zarówno przez doświadczonych i wymagających użytkowników jak również przez osoby dopiero rozpoczynające pracę z komputerem. Charakter ruchu kursora może być konfigurowany w każdym trybie w celu dopasowania jego właściwości do indywidualnych potrzeb, a wszelkie ustawienia zapisywane są w nieulotnej pamięci.

Wystawiam FV, podana cena jest ceną netto.
Napisz wiadomość

Napisz wiadomość

Uzupełnij adres e-mail Wpisz poprawny adres e-mail
Uzupełnij treść zapytania Treść zapytania musi być dłuższa niż 2 znaki
Dodaj załącznik
Max. 5MB, Dozwolone:jpg, jpeg, png, doc, docx, pdf, gif, html, txt.
Potwierdź, że jesteś człowiekiem
Szczecin
Dariusz
Na Lento.pl od 28 wrz 2013
Strona użytkownika
Obserwuj
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń
Zgłoś opinie