Stały związek

Dodane: Wtorek, 07 Lipiec, 2026  23:42

Szczegóły ogłoszenia

  • Kategoria: Pani szuka pana
  • Wiek:59 lat
  • Wzrost:170 - 179 cm
  • Budowa ciała:Normalna
  • Kolor oczu:Niebieskie
  • Kolor włosów:Blondynka
  • Zainteresowania:
    lata 80-telata 90-te

Opis oferty

Mam 59 lat, jestem zadbaną, pogodną i aktywną zawodowo kobietą ze Szczecina. Cenię szczerość, kulturę osobistą, poczucie humoru i zwyczajne bycie razem.
Szukam wysokiego, zadbanego mężczyzny w wieku 59–62 lata, najlepiej ze Szczecina lub najbliższych okolic, który tak jak ja marzy o prawdziwej, dojrzałej relacji. Chciałabym poznać kogoś, dla kogo będę ważna – nie jedną z wielu możliwości, ale jedynym i świadomym wyborem. Sama potrafię dać to samo.
Szukam mężczyzny, który chce najpierw poznać kobietę, porozmawiać, spotkać się, zbudować zaufanie i bliskość. Jeśli Twoim celem jest wyłącznie s... lub oczekujesz go już na pierwszym spotkaniu – nie jesteśmy dla siebie.
Jeśli wierzysz, że po 50. i 60. roku życia można jeszcze stworzyć piękny, pełen szacunku, ciepła i partnerski związek, napisz. Być może właśnie na nas czeka jeszcze najpiękniejszy rozdział życia.
Sprawdź zainteresowanie tym ogłoszeniem
Wyświetlenia
Data dodania
Ostatnio widziana
Obserwujących
Powiadom o podobnych ogłoszeniach

Chcę otrzymywać powiadomienia o nowych ofertach

Uzupełnij adres e-mailWpisz poprawny adres e-mail
Wyślij wiadomość

Wyślij wiadomość

Danusia
Na Lento.pl od 06 lut 2023
Strona użytkownika
Obserwujesz ofertę
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Edytuj/usuń
Wyczyść historię

Udostępnij ogłoszenie

Udostępnij na FacebookUdostępnij na X Kopiuj link do ogłoszenia

Dodaj notatkę

Opis musi być krótszy niż 250 znaków