Spółdzielcze własnościowe mieszkanie 2 pokoje
Szczecin Pokaż na mapie ›
Odświeżone: Środa, 13 Maj, 2026 08:53
187 000 zł
5194 zł/m2
Szczegóły ogłoszenia
- Kategoria: Mieszkania / Sprzedaż
- Powierzchnia:36 m2
- Liczba pokoi:2 pokoje
- Zabudowa:Kamienica
- Tech. budowy:Cegła
- Piętro :Parter
- Liczba pięter:5 pięter
- Rynek:Wtórny
- Rok budowy:1930
- Sprzedaż:Pośrednik
- Cena: 187 000 zł / 5194 zł/m2
Opis oferty
Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie do kapitalnego remontu opowierzchni 36,5 m². Spółdzielcze własnościowe prawo -
możliwość zakupu przez osoby spoza UE.
Znajduje się na parterze w dzielnicy Stołczyn.dwa
pokoje,kuchnia,oddzielna łazienka z wanną,korytarz (nie wliczony w
metraż mieszkania)piwnica ok. 7 m²,wysoki parter,ogrzewanie CO (z
możliwością podłączenia gazu lub założenia ogrzewania
podłogowego),ciepła woda z bojlera,niski czynsz (około
250zł)spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu.
Zapraszam na prezentację!
A jeżeli potrzebujesz kredytu, nasi eksperci znajdą dla Ciebie
BEZPŁATNIE najlepszą ofertę na rynku.
Natomiast jeżeli Twój zakup wiąże się ze sprzedażą innej
nieruchomości z przyjemnością przeprowadzę Cię przez cały
proces.
Działamy na terenie całego województwa zachodniopomorskiego.
Posiadamy oddziały - w Szczecinie, Stargardzie i Szczecinku. Nasi
Doradcy bezpłatnie dojeżdżają do Klientów.
W naszym biurze możesz skorzystać z następujących usług:
- pośrednictwo w kupnie i najmie nieruchomości,
- pośrednictwo w sprzedaży i wynajmie nieruchomości,
- doradztwo finansowe,
- zarządzanie najmem,
- skup nieruchomości
- kompleksowa obsługa deweloperów.
Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Zadzwoń do nas już dziś lub
odwiedź naszą stronę www.hestianieruchomosci.pl
Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w
rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i
zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient
wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami