Prośba o pomoc finansową w walce z rakiem

Dodane: Sobota, 15 Wrzesień, 2018  10:46

Opis oferty:

Witam,
mam na imię Michał (*). Zbieram środki na pomoc finansową w walce ze złośliwym rakiem.

Od 2009 roku zmagam się ze złośliwą postacią nowotworu rdzeniastego tarczycy. Kilka razy pojawiły się przerzuty. Przeszedłem już 3 operacje oraz radioterapię. Całe leczenie oraz liczne badania (głównie z użyciem różnych kontrastów) bardzo wyniszcza mój organizm.

W ostatnich badaniach pojawiły się kolejne guzki w płucach co jest w trakcie diagnozy więc rokowania i dalsze postępowanie jest niepewne :/

Dodatkowo ma skoliozę i przechodzę rehabilitację (o ile tylko środki na to pozwalają)..

Pomimo choroby nowotworowej ukończyłem z dobrym wynikiem studia i to 2 kierunki, mam cudowną żonę i 2 wspaniałych małych dzieci. Wynajmujemy mieszkanie ponieważ nie stać nas na własne. Mimo wszystko staramy się normalnie żyć.

Mam tylko rentę socjalną ponieważ do renty chorobowej nie mam odpowiedniego okresu zatrudnienia. Dodatkowo mam orzeczony znaczny stopień niepełnosprawności.

Z medycznego punktu widzenia jestem osobą całkowicie niezdolną do pracy, ale z uwagi na rodzinę i bardzo duże zadłużenie muszę pracować. Dzięki własnej działalności jaką prowadzę (usługi biurowe i księgowe) mogę pogodzić pracę i leczenie co nie jest łatwe.

Nie mam bogatej rodziny, która mogła by pomóc, chociaż rodzice mi też pomagają jak tylko mogą. Jestem normalnym facetem, a do tego mężem i ojcem i szczerze to wstydzę się prosić o pomoc. Nie jest łatwo przyznać się, że nie daje rady, ale nie mam innego wyjścia.

Będę wdzięczny za każdą - nawet najmniejszą wpłatę.

Stąd moja prośba do Państwa.

Można pomóc poprzez wpłaty na moją zbiórkę:
zrzutka.pl/kasa-na-raka
lub wpłaty bezpośrednio na jej konto:
62 1750 1312 6881 2443 4908 6238 .

(*) moja tożsamość, historia choroby oraz finanse osobiste zostały pozytywnie zweryfikowane przez pracownika portalu zrzutka.pl na podstawie podesłanej dokumentacji
Napisz wiadomość

Napisz wiadomość

Uzupełnij adres e-mail Wpisz poprawny adres e-mail
Uzupełnij treść zapytania Treść zapytania musi być dłuższa niż 2 znaki
Dodaj załącznik
Max. 5MB, Dozwolone:jpg, jpeg, png, doc, docx, pdf, gif, html, txt.
Potwierdź, że jesteś człowiekiem
Szczecin
Michał
Na Lento.pl od 09 lut 2015
Strona użytkownika
Obserwuj
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń
Zgłoś opinie