Praca Hamburg - Elektryk

Dodane: Poniedziałek, 11 Marzec, 2024  16:36

Szczegóły ogłoszenia

  • Kategoria: Dam pracę / Praca za granicą
  • Forma pracy:Pełny etat
  • Umowa:Umowa o pracę
  • Dodatkowe:Brak wymagań
  • Pracodawca: Pro Personalservice GmbH

Opis oferty pracy

Grupa Pro Personalservice od lat świadczy usługi personalne wyspecjalizowane w dostarczaniu wykwalifikowanych pracowników w dziedzinie usług budowlanych. Nasi klienci cenią sobie naszych pracowników.

Obecnie poszukujemy : Elektryk budowlany w okolicach Hamburga.
Opis stanowiska:
• montaż instalacji elektrycznych
• montaż tras kablowych, gniazdek, przełączników, oświetlenia
• wykonywanie prac instalacyjnych i przyłączeniowych
Wymagania:
• znajomość języka niemieckiego (mile widziane)
• ukończone szkolenia w zawodzie Elektryka
• doświadczenie na stanowisku Elektryka
• prawo jazdy kat. B (mile widziane)
• samodzielność, dokładność, dobra organizacja pracy
Oferujemy:
• Umowa o pracę zawarta z niemieckim pracodawcą, stała praca ze wszystkimi ustawowymi i zbiorowymi świadczeniami socjalnymi oraz świadczeniami specjalnymi
• stawki godzinowe między 14,50€- 15,00€ brutto + 7,00€ netto diety godzinowej za każdą przepracowaną godzinę
• możliwość pobierania zaliczek
• 25 – 30 dni płatnego urlopu (w zależności od stażu pracy)
• opiekę koordynatora polsko- niemiecko języcznego
CV (wraz z aktualnym mailem, nr. telefonu) z klauzulą o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych należy składać na nasz adres mailowy: @
Pro Personalservice GmbH
Bahnhofstraße 48-50
21614 Buxtehude
+49- 4161 600 1016
+49- 163 413 73 80 (Whatsapp)
Sprawdź zainteresowanie tym ogłoszeniem
Wyświetlenia
Data dodania
Ostatnio widziany
Obserwujących
Liczba aplikacji
Średni czas odpowiedzi
Powiadom o podobnych ogłoszeniach
Lokalizacja: Szczecin w promieniu 25 km
Kategoria: Praca » Dam pracę » Praca za granicą

Chcę otrzymywać powiadomienia o nowych ofertach

Uzupełnij adres e-mailWpisz poprawny adres e-mail
Wyślij wiadomość

Max. 8MB, Dozwolone: pdf, doc, docx, odt.
Potwierdź, że jesteś człowiekiem
Konto firmowe
Na Lento.pl od 11 mar 2024
Strona użytkownika
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń
  • Udostępnij ogłoszenie
  • Dodaj na Facebook
Wyczyść historię

Udostępnij na FacebookTweetnij Kopiuj link do ogłoszenia

Dodaj notatkę

Opis musi być krótszy niż 250 znaków