Brygada do układania światłowodów (Dania)

Ogłoszenie archiwalne Wygasło: Poniedziałek, 21 Listopad, 2022  13:33

Szczegóły ogłoszenia

  • Kategoria: Usługi / Nauka i Szkolenia

Opis oferty

Agencja pracy PlusJob Poland Sp. z o.o. (nr w rejestrze 11310), będąca częścią duńskiej firmy Profil Match z główną siedzibą w Danii, zapewnia pracę na terenie państw północnej i zachodniej Europy. Łączymy firmy z branż motoryzacyjnej, budowlanej, magazynowej i produkcyjnej z najlepszymi kandydatami.

Dla swojego klienta, wiodącej firmy z branży budowlanej, poszukujemy brygady na stanowiska:

Brygada do układania światłowodów
Miejsce pracy: okolice Kopenhagi, Dania
BRYGADA:
• 1x operator wiertnicy horyzontalne
• 1x operator maszyny do przecisków typu kret
• 1x operator mini koparki
• 2x pracownik fizyczny do robót ziemnych

OBOWIĄZKI:
• Sterowanie wiertnicą horyzontalną
• Obsługa maszyny do przecisków
• Odczytywanie rysunków technicznych
• Obsługa minikoparek do 3,5 t
• Prowadzenie wykopów pod światłowody
• Ręczne kopanie oraz czyszczenie rowów
• Przygotowanie terenu pod wykopy – pomoc operatorom koparek
• Wyciąganie kabli

WYMAGANIA:
• Doświadczenie w obsłudze maszyn budowlanych oraz pracach drogowych
• Komunikatywna znajomość języka angielskiego (min. A2)
• Prawo jazdy kat. B oraz własny samochód mile widziane
• Umiejętność pracy w zespole, samodzielność, dokładność, precyzja

OFERUJEMY:
• Pracę od zaraz na pełny etat (pon-pt) z możliwością nadgodzin
• Długoterminową współpracę (ok. 2-letni projekt)
• Zatrudnienie w oparciu o duńską umowę
• Bezpłatne szkolenie BHP niezbędne do pracy w terenie
• Ubezpieczenie zdrowotne
• Pomoc koordynatora w dopełnieniu formalności przed oraz po podjęciu zatrudnienia

Jeśli uważasz, że to oferta dla Ciebie – wyślij swoje CV.

Prosimy o dołączenie klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych i Rozporządzeniu o Ochronie Danych Osobowych: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w danym procesie rekrutacji oraz w przyszłych rekrutacjach prowadzonych przez firmę PlusJob Poland. Jednocześnie oświadczam, że zostałem poinformowany o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania, wycofania zgody na ich przetwarzanie w każdym czasie, jak również, że podanie tych danych było dobrowolne. Przesłanie swojej aplikacji jest równoznaczne z akceptacją klauzuli informacyjnej przy pobieraniu danych bezpośrednio od osoby, umieszczonej na stronie www.plusjob.pl.”
Sprawdź zainteresowanie tym ogłoszeniem
Wyświetlenia
Data dodania
Ostatnio widziany
Obserwujących
Wysłane zapytania
Odsłony telefonu

Brak możliwości kontaktu przez formularz z ogłoszeniodawcą, ponieważ to ogłoszenie jest archiwalne.

Na Lento.pl od 28 kwi 2017
Odpowiada szybko
Strona użytkownika
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Edytuj/usuń
  • Udostępnij ogłoszenie
  • Dodaj na Facebook
Wyczyść historię

Udostępnij na FacebookTweetnij Kopiuj link do ogłoszenia

Dodaj notatkę

Opis musi być krótszy niż 250 znaków