Kompleksowe remonty balkonów i tarasów

Dodane: Niedziela, 23 Luty, 2020  14:29
  • Kategoria: Usługi / Usługi remontowe i budowlane
  • Cena: 120 zł

Opis oferty:

Balkony, tarasy i schody są ważnymi elementami konstrukcyjnymi, które pełnią funkcje użytkowe ale również podwyższają walory estetyczne obiektów.

Jeszcze niedawno nasze balkony były dodatkowym składzikiem, nasze brzydkie i zdewastowane przez zmienne warunki pogodowe tarasy nie zachęcały do odpoczynku, a schody pełniły czysto użytkową funkcję.

Zmieniamy się i zaczynamy inaczej postrzegać otaczające nas miejsca i chcemy, żeby oprócz funkcjonalności miały też walory estetyczne. Jednakże, aby pełniły one swoje funkcje przez długie lata powinny być prawidłowo zaprojektowane i wykonane.

Oferujemy Państwu usługi w formie doradztwa technicznego, usługi projektowej, wykonawstwa zarówno nowych jak również napraw i remontów.

Postęp i rozwój chemii budowlanej również w tym zakresie pozwolił na opracowanie nowych technologii wykonywania i wykończeń tych elementów, których założeniem często jest funkcja ozdobna, reprezentacyjna, mająca stworzyć z pozostałymi elementami mieszkania czy domu spójną całość.

Wykonując nowy lub remontując taras, balkon czy schody remont warto rozważyć zastosowanie zamiast dotychczasowego wykończenia płytkami ceramicznymi nowoczesnymi materiałami jak kamienny dywan lub powłoki żywiczne.

Oferujemy atrakcyjne ceny materiałów i wykonawstwa!

Przedsiębiorstwo Remontowo Budowlane JOANNA
www.prbjoanna0907.firmy.net
Wyślij wiadomość

Wyślij wiadomość

Uzupełnij adres e-mail Wpisz poprawny adres e-mail
Uzupełnij treść zapytania Treść zapytania musi być dłuższa niż 2 znaki
Dodaj załącznik
Max. 5MB, Dozwolone: jpg, jpeg, png, doc, docx, pdf, gif, html, txt.
Potwierdź, że jesteś człowiekiem
Szczecin / Zachód
Przedsiębiorstwo Remontowo Budowlane JOANNA
Na Lento.pl od 08 lut 2017
Strona użytkownika
Obserwujesz ofertę
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń