Hydraulik - praca na terenie szpitala

Odświeżone: Piątek, 19 Kwiecień, 2024  14:24

Szczegóły ogłoszenia

  • Kategoria: Dam pracę / Budowa / remonty
  • Forma pracy:Pełny etat
  • Umowa:Umowa o pracę
  • Pracodawca: Agnieszka

Opis oferty pracy

HR for Business Sp. z o.o. dla swojego klienta Impel Synergies Sp. z o.o. specjalizującego się w kompleksowej obsłudze technicznej nieruchomości, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Hydraulik

Miejsce wykonywania pracy - Szczecin ul. Arkońska

Planowane zatrudnienie od 18.04.2024

Zakres obowiązków:
* Wykonywanie ogólnorozumianych prac hydraulicznych na obiekcie tj. naprawa usterek, wymiana uszkodzonych elementów
*Konserwacja, naprawa oraz przeglądy techniczne urządzeń oraz instalacji CO, CT, CWU, kanalizacji oraz wentylacji
* Montaż, wymiana i naprawa armatury sanitarnej
* Wykonywanie codziennych inspekcji technicznych,

Wymagania:
* Znajomość podstawowych zasad utrzymania technicznego urządzeń i instalacji budynkowych
* Uprawnienia SEP eksploatacyjne / dozorowe grupy 2
* Mile widziane uprawnienia eksploatacyjne grupy 3
* Doświadczenie w obsłudze technicznej obiektów użyteczności publicznej lub komercyjnej

Oferujemy:
* Umowę o pracę na pełny etat
* Pracę w dużej i stabilnej organizacji
* Przyjazną atmosferę bazującą na szacunku i współpracy
* Możliwość dołączenia do grupowego ubezpieczenia oraz prywatnej opieki medycznej

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Osoby zainteresowane proszone są o kontakt telefoniczny od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00 tel. 727 - pokaż numer telefonu - lub nadsyłanie aplikacji z zamieszczoną klauzulą:

Wyrażam zgodę dla HR for Business Sp. z o.o. na przetwarzanie podanych przeze mnie w dokumentach aplikacyjnych danych osobowych dla potrzeb związanych z realizacją tego procesu rekrutacyjnego oraz przyszłych i nieokreślonych na obecną chwilę procesów rekrutacyjnych, które odbędą się w okresie najbliższych 5 lat. Każdą z wyrażonych wyżej zgód mogę w każdej chwili cofnąć.

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest HR for Business Sp. z o.o., z siedzibą we Wrocławiu 50-304, ul. A. Słonimskiego 1.
Sprawdź zainteresowanie tym ogłoszeniem
Wyświetlenia
Data dodania
Ostatnio widziany
Obserwujących
Liczba aplikacji
Średni czas odpowiedzi
Powiadom o podobnych ogłoszeniach
Lokalizacja: Szczecin w promieniu 25 km
Kategoria: Praca » Dam pracę » Budowa / remonty

Chcę otrzymywać powiadomienia o nowych ofertach

Uzupełnij adres e-mailWpisz poprawny adres e-mail
Wyślij wiadomość

Max. 8MB, Dozwolone: pdf, doc, docx, odt.
Potwierdź, że jesteś człowiekiem
Agnieszka
Konto firmowe
Na Lento.pl od 15 maj 2015
Odpowiada szybko
Strona użytkownika
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń
  • Udostępnij ogłoszenie
  • Dodaj na Facebook
Wyczyść historię

Udostępnij na FacebookTweetnij Kopiuj link do ogłoszenia

Dodaj notatkę

Opis musi być krótszy niż 250 znaków