Apartament w odrestaurowanej kamienicy
Szczecin / Śródmieście Pokaż na mapie ›
Dodane: Sobota, 28 Luty, 2026 20:45
560 000 zł
7568 zł/m2
Szczegóły ogłoszenia
- Kategoria: Mieszkania / Sprzedaż
- Powierzchnia:74 m2
- Liczba pokoi:3 pokoje
- Zabudowa:Kamienica
- Tech. budowy:Cegła
- Piętro :4 piętro
- Liczba pięter:4 piętra
- Rynek:Wtórny
- Rok budowy:1930
- Sprzedaż:Pośrednik
- Cena: 560 000 zł / 7568 zł/m2
Opis oferty
Z ogromną przyjemnością prezentujemy Państwu unikatowy apartament,który jest definicją miejskiego szyku i ponadczasowej elegancji.
Położona na czwartym piętrze starannie odrestaurowanej kamienicy,
ta nieruchomość łączy w sobie historyczny anturaż z nowoczesnym
komfortem, tworząc przestrzeń dla najbardziej wymagających
koneserów.
Przestrzeń, która zachwyca - mieszkanie o powierzchni użytkowej
74,35 m² (liczące w rzeczywistości blisko 90 m² powierzchni
całkowitej) to majstersztyk aranżacji. Wysokie sufity i nietuzinkowy
układ pomieszczeń dają poczucie niczym nieograniczonej swobody.
Salon z Aneksem Kuchennym: Serce domu, gdzie nowoczesny design spotyka
się z funkcjonalnością. Kuchnia w szlachetnej zabudowie, w pełni
wyposażona w wysokiej klasy sprzęt AGD, płynnie łączy się ze
strefą wypoczynkową, tworząc idealne miejsce do celebrowania
wspólnych chwil.
Sypialnia Master: Oaza spokoju z komfortowym łożem oraz
przestronną, lustrzaną szafą, która optycznie potęguje wrażenie
luksusu.
Gabinet / Pokój Gościnny: Stylowa przestrzeń idealna do pracy
twórczej lub jako dodatkowa sypialnia.
Pokój Kąpielowy: Salon łazienkowy wykończony w szlachetnej
glazurze, wyposażony w luksusową wannę narożną – prywatne SPA w
domowym zaciszu.
Informacja dodatkowa: Istnieje możliwość nabycia pełnego,
widocznego na zdjęciach wyposażenia apartamentu za dodatkową
opłatą.
To idealne rozwiązanie dla osób ceniących gotowe i spójne
estetycznie wnętrza.
Prestiżowa Lokalizacja i Intymność - choć apartament znajduje się