3-pokoje z dużym garażem w cenie ul. Hoża
Szczecin Pokaż na mapie ›
Dodane: Środa, 01 Kwiecień, 2026 07:25
670 000 zł
10635 zł/m2
Szczegóły ogłoszenia
- Kategoria: Mieszkania / Sprzedaż
- Powierzchnia:63 m2
- Liczba pokoi:3 pokoje
- Zabudowa:Blok
- Tech. budowy:Cegła
- Piętro :1 piętro
- Liczba pięter:2 piętra
- Rynek:Wtórny
- Rok budowy:1993
- Sprzedaż:Pośrednik
- Inf. dodatkowe:Balkon
- Cena: 670 000 zł / 10635 zł/m2
Opis oferty
3-pokojowe mieszkanie z dużym garażem – Szczecin, ul. HożaNa sprzedaż przestronne mieszkanie 3-pokojowe w Szczecinie przy ul.
Hożej. Idealne dla rodziny lub jako inwestycja pod wynajem.
Najważniejsze atuty nieruchomości:
✔ 3 ustawne i jasne pokoje
✔ oddzielna, widna kuchnia
✔ łazienka + osobne WC
✔ balkon
✔ piwnica
✔ duży garaż – duży atut w tej lokalizacji
Mieszkanie jest do drobnego remontu, dzięki czemu nowy właściciel
może zaaranżować wnętrze według własnego stylu.
Lokalizacja:
Spokojna i dobrze skomunikowana część miasta. W pobliżu znajdują
się sklepy, szkoły, przystanki komunikacji miejskiej oraz tereny
zielone.
To świetna propozycja dla osób szukających mieszkania z dodatkową
przestrzenią i własnym garażem, co w tej okolicy jest dużą
zaletą.
Zapraszam na prezentację, klucze w biurze.
*********************************************************
INWESTOR NIERUCHOMOŚCI — Agenci PRO
Nie znalazłeś oferty, która Cię interesuje? Znajdziemy dla Ciebie
najlepszą.
ZADZWOŃ, w naszej ofercie posiadamy również niepublikowane
nieruchomości.
Kupując z nami, otrzymujesz 10% zniżki na zakupy w Leroy Merlin !!
Gwarantujemy najlepsze ceny nieruchomości.
Bezpłatnie załatwimy Ci najlepszy kredyt hipoteczny.
Bezpłatnie wycenimy Twoją nieruchomość.
Pomożemy w załatwieniu spraw spadkowych i innych sprawach prawnych.
Pomożemy w doborze ekipy remontowej i przeprowadzkowej.
Czuj się bezpieczny !!! Posiadamy ubezpieczenie OC na 1.000.000 EURO
*********************************************************