2 pokoje na Kępie Parnickiej – cesja, od zaraz!
Szczecin Pokaż na mapie ›
Odświeżone: Piątek, 08 Maj, 2026 08:36
809 000 zł
17213 zł/m2
Szczegóły ogłoszenia
- Kategoria: Mieszkania / Sprzedaż
- Powierzchnia:47 m2
- Liczba pokoi:2 pokoje
- Zabudowa:Apartamentowiec
- Tech. budowy:Silikat
- Piętro :1 piętro
- Liczba pięter:Wieżowiec
- Rynek:Pierwotny
- Rok budowy:2025
- Sprzedaż:Pośrednik
- Cena: 809 000 zł / 17213 zł/m2
Opis oferty
Nowoczesne, gotowe do wprowadzenia, 2-pokojowe mieszkanie z loggią– cesja, odbiór wcześniej niż u dewelopera!
Lokalizacja: Szczecin, Kępa Parnicka
Piętro: 1. z windą
Powierzchnia: 47,64 m²
Układ: 2 pokoje + otwarta kuchnia + łazienka + loggia
Cena: 809 000 zł
Miejsce w hali garażowej: dodatkowo płatne 80 000 zł
Forma zakupu: cesja praw z umowy deweloperskiej
Dlaczego warto?
Unikalna lokalizacja – nowoczesna inwestycja na rozwijającej się
Kępie Parnickiej, z dostępem do wody, terenów spacerowych i
jednocześnie blisko centrum miasta.
Kupujesz szybciej niż u dewelopera – bez długiego oczekiwania i
ryzyka zmiany ceny.
Funkcjonalny układ – przestronny salon z aneksem kuchennym, ustawna
sypialnia, łazienka i loggia – idealna do wypoczynku.
Stan: PO REMONCIE = DO WPROWADZENIA
Lokal został wykończony z dbałością o detale i z użyciem
materiałów wysokiej jakości.
Nowa kuchnia marki Atlas z 20-letnią gwarancją
Nowy sprzęt AGD premium marek Siemens oraz SMEG
nowoczesne, spójne wykończenie wnętrza
funkcjonalny układ pomieszczeń zapewniający komfort codziennego
użytkowania
klimatyzacja Uwaga: z uwagi na trwający montaż kuchni zdjęcia
wnętrza zostaną dodane wkrótce.
Komfortowe ogrzewanie podłogowe z miejskiej sieci, dodatkowo
kaloryfer w sypialni i grzejnik drabinkowy w łazience.
Dla kogo? To mieszkanie idealnie sprawdzi się dla:
- osób kupujących pierwsze mieszkanie,
- par lub singli szukających wygody i jakości,
- inwestorów – idealna lokalizacja pod wynajem.
Serdecznie zapraszam na prezentację!