Operator Maszyn - praca w Hamburgu

Dodane przez Aleksandra Szpaczek (Firma), Czwartek, 07 Wrzesień, 2017  12:50
  • Lokalizacja: Szczecin / Prawobrzeże
  • Kategoria: Praca / Oferty pracy
  • Branża: Inne
  • Forma pracy: Pełny etat
  • Umowa: Umowa o pracę
  • Pracodawca:Master HR Sp. z o. o.

Master HR Sp. z o. o. to wieloletnia wiedza naszego Zespołu Doradców w zakresie rozwoju personalnego i rekrutacji. Naszą misją jest wspieranie i pomoc w budowaniu oraz rozwijaniu firm poprzez dobór najlepszych pracowników o określonych kompetencjach i predyspozycjach zawodowych.

Naszym Klientem jest prężnie rozwijająca się firma z branży produkcyjnej, która poszukuje kandydatów na stanowisko:

Operator Maszyn

Miejsce pracy: Hamburg, Niemcy.
Nr ref.: 2017/08/OM/Hamburg

Zadania:
• Obsługa maszyn przy zachowaniu odpowiednich norm jakościowych i wydajnościowych,
• Praca przy maszynach i urządzeniach w ruchu,
• Czyszczenie maszyn, urządzeń oraz instalacji.

Wymagania i pożądane umiejętności:
• Wykształcenie zasadnicze lub techniczne,
• Doświadczenie w pracy na produkcji będzie dodatkowym atutem,
• Dyspozycyjność i zdyscyplinowanie (gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym),
• Komunikatywna znajomość języka angielskiego (warunek konieczny),
• Znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem,
• Umiejętność pracy w zespole,
• Zaangażowanie i wysoka motywacja do pracy,

Oferujemy:
• Stabilne zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę na czas nieokreślony, • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe wraz z systemem premiowym,
• Zakwaterowanie oraz 100 EUR na podróż do kraju raz w miesiącu,
• Dodatek za pracę w godzinach nocnych (około 100-200 EUR),
• Pakiet szkoleń zawodowych,
• Możliwość rozwoju zawodowego w strukturach firmy.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji zawierającej CV na wskazany adres email.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883). Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Dozwolone pliki: jpg, jpeg, png, doc, docx, pdf, gif, html, txt.
Przepisz poprawnie kod z obrazka
Wyświetleń oferty: 89