Magazynier - praca od zaraz

Dodane przez HEADHUNTERS Sp. z o.o (Firma), Środa, 22 Listopad, 2017  11:05
  • Telefon: 91 434 88 88
  • Lokalizacja: Szczecin / Prawobrzeże
  • Kategoria: Praca / Oferty pracy
  • Branża: Magazynier
  • Forma pracy: Pełny etat
  • Umowa: Umowa o pracę
  • Pracodawca:HEADHUNTERS Sp. z o.o.

Headhunters Sp. z o.o. (certyfikat nr 10079 w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia) działająca na rynku polskim i zagranicznym, dla swojego klienta, firmy zajmującej się produkcją komponentów do wiatraków, poszukuje odpowiednich kandydatów na stanowisko:

Zakres obowiązków:
- rozładunek i załadunek towarów oraz ich transport wewnątrz magazynu
- kontrola ilościowa i jakościowa przyjmowanych towarów
- kompletacja zleceń zgodnie z zamówieniami
- dbałość o prawidłowy obrót towarów w magazynie
- utrzymanie ładu i porządku w magazynie

Od kandydatów oczekujemy:
- min. rok doświadczenia w pracy na magazynie
- uprawnienia na wózki widłowe poparte praktyką
- dobra organizacja pracy i umiejętność pracy w zespole

Nasz klient oferuje:
- pracę od zaraz na stale
- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę poprzedzone jednomiesięcznym okresem próbnym
- stawkę: 2800 zł brutto (po okresie próbnym) plus comiesięczne premie
- trzy lub dwuzmianowy system pracy
- prywatną opiekę medyczną
- środki ochrony osobistej i odzież roboczą
- darmowy dojazd z centrum Szczecina i z powrotem

Miejsce pracy: Szczecin Dąbie

Kontakt: @

Wymagane dokumenty: CV z tematem wiadomości „Magazynier”.

W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i wprowadzenie ich do bazy danych Headhunters Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Kmieca 27 w Szczecinie w celu przedstawiania mi ofert zatrudnienia, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz.U. z 2015 r., poz. 2135).

Dozwolone pliki: jpg, jpeg, png, doc, docx, pdf, gif, html, txt.
Przepisz poprawnie kod z obrazka
Wyświetleń oferty: 1407

Sprawdź nowe oferty pracy:

  • Praca Magazynier Szczecin
  • Praca Szczecin
  • Praca Magazynier
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń